• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Kaka ndahet nga gruaja, gjen të dashurën me të njëjtin emër (FOTO)

Pas divorcit nga bashkëshortja Caroline Celico, me të cilën pati një martesë 10 vjeçare, Ricardo Kaka duket se ka gjetur dashurinë e tij të re.

Ish-lojtari i Milanit dhe Realit të Madridit është shfaqur publikisht me të dashurën e tij të re Carolina Dias, ku mori pjesë në dasmën e lojtarit të PSG-së, brazilianit Lucas Moura në Sao Paulo.

Nga martesa e parë 10 vjeçare me Caroline Celico, Ricardo Kaka ka edhe një djalë.

image