• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ka një arsye pse Kylie Jenner ka filluar të duket shumë ndryshe kohët e fundit (FOTO)

Këto muajt e fundit, Kylie ka kaluar në një metamorfozë stili duke u transformuar nga thjesht motra e Kim Kardashian në një vajzë që guxon me veshjen. Por Kylie nuk është përgjegjëse për këtë ndryshim. Përgjegjëse është stilistja e saj e re Jill Jacobs. Ajo e ka veshur Kylie-n për “Javën e Modës në Paris”, për “Halloween” dhe shumë evente të tjera. “Ndjej sikur ajo më ka ndryshuar komplet stilin dhe më pëlqen kur ne bëjmë prova me veshjet” -shkroi Jenner në një postim në sajtin e saj. Dhe vërtet stili i Kylie-t ka ndryshuar shumë:

Day Vibes ✨ Personal Shopping and Styling #byjilljacobs @raquelallegra #aotc

A post shared by JILL JACOBS (@jilljacobsstudio) on

Halloween Part 2 😻 Styled #byjilljacobs

A post shared by JILL JACOBS (@jilljacobsstudio) on