close
Breaking NewsLajme

Justin Bieber refuzon 3 vajza bukuroshe që e prisnin tek dera e hotelit (FOTO)

3ad777c200000578-3981046-all_he_needs_is_a_fishing_rod_justin_bieber_looked_like_a_garden-m-45_1480411777992

Këngëtari 22 vjeçar Justin Bieber ishte duke dalë nga një afterparty i Usain Bolt në Londër në orën 4 të mëngjesit. Ai dukej jo vetëm përgjumësh edhe i rraskapitur, por gjithashtu pa pikë dëshire për të festuar. 3 vajza bukuroshe e prisnin tek dera e hotelit por rojet e sigurimit nuk i lanë të futeshin brenda. Të refuzuara vajzat u larguan. Këngëtari nuk ka qënë në gjendje të mirë kohët e fundit dhe shumë i stresuar. Kujtojmë që para 2 ditësh ai qëlloi një fans duke e lënë të gjakosur.

3ad805c800000578-3981046-no_luck_-m-35_1480411345706
3ad7d10200000578-3981046-image-m-28_1480399474638
Tags : justin bieber
loading...