• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Justin Bieber qëllon me grusht fansin e tij në Barcelonë (VIDEO)

Këngëtari, Justin Bieber po hynte në koncertin e tij në Barcelonë në momentin kur ai qëlloi me grusht fansin e tij. Justin ishte në makinë ndërsa fansi ju afrua makinës së tij dhe po i tërhiqte bluzën. Në këtë moment këngëtari u nervozua dhe i qëlloi. Pak kohë më parë, Justin ka shprehur se fansat e tij e kalojnë cakun dhe kjo gjë e mërzit shumë atë. Fansi u mërzit shumë nga veprimi i Justin dhe goja e tij ishte e mbuluar me gjak. Për më shumë shikoni videon: