close
Breaking NewsLajme

Justin Bieber përlot fansat me performancën e tij në AMA (VIDEO)

justin-bieber-amas-2015-carpet-billboard-650

Ylli i muzikës pop, Justin Bieber është shumë i zënë me turin e tij botëror “Purpose”, por përsëri ai ja arriti të shfaqej në American Music Awards nëpërmjet një lidhje satelitore nga Zvicra. Ai këndoi këngën “Let me love you” midis fansave. Të gjithë fansat e tij u gëzuan kur e panë Justin të performonte. Justin ishte veshur pantallona ngjyrë kafe dhe bluzë të zezë. Ndiqni performancën e tij në video:

https://www.youtube.com/watch?v=5FZMDOX9wvY

Tags : justin bieber
loading...