close
Breaking NewsLajme

Justin Bieber: “Instagrami është ferri. Nuk do e hap më atë aplikacion të djallëzuar”

justin-bieber-nov-19-billboard-perform-1548

Justin Bieber ka vetëm pak kohë që ka mbyllur Instagramin dhe arsyeja ishte zemërimi i tij me fansat për shkak se ata nuk e pëlqenin të dashurën e tij Sofia Richie. Mesa duket ai nuk ka ndërmend ta hapë më Instagramin. Këngëtari u shpreh: “Jo, nuk dua ta hap më Instagramin tim. Jam i sigurt. Mendoj se Instagrami është ferri. Jam 90% i sigurt. Ne shkojmë në ferr dhe kyçemi në serverin e Instagramit.” Këtë deklaratë Bieber e ka dhënë gjatë turit të tij Purpose. Ndiqni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=9eCSPwnt4uA

Tags : justin bieber
loading...