Julka Gramo vdes të vjedhë rroba, ja se kujt…

13325688_10153540800232201_7829687754677902094_n

Këngëtarja Julka Gramo na ka zbuluar sot një sekret të sajin. Asaj i pëlqen shumë të vjedhë rroba dhe pikërisht ato të bashkëshortit të saj, Dj-it të njohur Andy Gramm.

“Hi [email protected] te pershendes me xhupin tim te ri (xhupin tend te vjeter). Vdes Ti Vjedh Rroba Burrit”, shkruan Julka në rrjetet sociale.

 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password