• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ju kujtohet ‘Mariano’ në telenovelën ‘Tereza’? Zbuloni disa detaje interesante nga jeta e tij private

Aktori i njohur spanjoll Aron Diaz është i njohur për publikun shqiptar nëpërmjet disa roleve ku më i suksesshmi ishte ai i ‘Marianos’ tek telenovela ‘Tereza’. Nga ajo kohë jeta e aktorit ka ndryshuar shumë dhe tani ai është baba i dy vajzave shumë të bukura. Vajzat kanë ardhur në jetë pas martesës së tij me këngëtaren argjentinase Lola Ponce. Dy artistët shpesh publikojnë foto në rrjetet e tyre sociale nga pushimet fantastike, apo edhe nga përditshmëria. Ato qe bien më shumë në sy janë fotot me vajzat e tyre të cilat përcjellin një imazh të familjes ideale. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE