• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

Ju kujtohet ‘Dona Naziran‘ e telenovelës “Kloni”? Njihuni me bashkëshortin dhe familjen e saj

Aktorja braziliane, Eliane Giardini, është bërë e njohur për publikun shqiptar në rolin e ‘Dona Naziran‘ në telenovelën “Kloni”. Përgjatë serialit aktoren e kemi parë të veshur me veshjet tradicionale marokene dhe të krijonte idenë se ajo ishte mjaft e madhe në moshë.  Në jetën reale ajo është një zonjë mjaft e bukur e veshur plot ‘class’. Në fotot e publikuara në ‘Instagram’ ajo tregon se vazhdon të ketë një karrierë mjaft të suksesshme në aktrim dhe se një vëmendje të madhi i kushton familjes së saj. Edhe pse 65 vjeç ajo vazhdon ende të ruajë format fizike të një vajze tipike latine.

CLOSE
CLOSE