• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ju kishte munguar Adele? Këngëtarja rikthehet si nuk e kishit parë asnjëherë

Jemi mësuar ta shohim me këngë dhe klipe të qeta ku këngëtarja pothuajse asnjëherë nuk performon apo kërcen.
Por ditën e djeshme këngëtarja Adele ka publikuar disa video ku shihet duke kërcyer e shpenguar në ambientet e shtëpisë së saj, ndërkohë që në televizor shihte të performonte Beyonce në “Coachella”.


Prej disa kohësh Adele është shkëputur disi nga muzika dhe ajo që ra në sy janë komentet e fansave dhe miqve të saj të cilët shkruajnë se u mungon zëri i saj dhe i kërkojnë të rikthehet./revistawho.com

Mood 1 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on

Mood 3 #Beychella

A post shared by Adele (@adele) on

CLOSE
CLOSE