• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jonida Maliqi bëhet nostalgjike, ja çfarë nxjerrë nga arkivat

Ajo mund të konsiderohet pa frikë si një nga personazhet më të kërkuara për kopertinat e revistave shqiptare. Bëhet fjalë për Jonida Maliqin e cila numëron me siguri shumë “covera” revistash në arkivin e saj. Por këngëtarja është bërë nostaligjike dhe ka ndarë me ndjekësit e saj një kopertinë të vjetër, të vitit 2007 ku pozonte për revistën “Trendy”. A jeni kuriozë të shihni si dukej ajo?!

image image