• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Joleza e gjen kudo dashurinë…

Ish kryetarja e FRESSH-it, Joleza Koka duket se është e rrethuar me dashuri kudo. Gjithandej nga shkon arkitektja e famshme ( më së shumti për batutat e saj), i shikon të gjitha gjërat me pozitivitet, andaj dhe dashuria është prezente në jetën e saj. Kujtojmë që Joleza është në marrëdhënie me Leart Kolën, i njohur si aktivist i shoqërisë civile.

 

image