• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

“Jeta jonë e vogël po rritet”, Aurela Gaçe dhe bashkëshorti i saj pranë vajzës në ditën e veçantë

Aurela Gaçe ka publikuar disa minuta më parë foto të së bijës në ditën e parë të shkollës. Këngëtarja e njohur dhe bashkëshorti saj kanë ndarë emocionet me Grace në ditën e veçantë dhe kanë qëndruar pranë saj për t’i treguar mbështetjen. “Jeta jonë e vogël po rritet. Filluam klasën e parë”,-ka shkruar Aurela.

Grace duket më e lumtur se kurrë për nisjen e kësaj etape të re. Kujtojmë se çifti i njohur ka edhe një vajzë më të vogël të quajtur Abigail Isabelle./revistawho.com