• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jennifer Lopez i ‘lutet’ Ronaldos: Hajde se ajo është e çmendur pas teje

Kur vjen puna për të planifikuar një ditëlindje, Jennifer Lopez është personi i duhur pasi që di të bëjë surpriza të papara. Këngëtarja e njohur i ka bërë një dhuratë speciale kushërirës së saj, Tiana Rios. Ajo e ka ftuar yllin e Real Madridit, Cristiano Ronaldo, në festën e ditëlindjes së Tianas, sepse ajo është një tifoze e flaktë e portugezit. “Ajo të shikon në çdo ndeshje. Ajo është e çmendur pas teje”, i ka thënë Lopez Ronaldos. Dhe sigurisht nuk ka munguar as përgjigja e futbollistit, i cili i ka thënë me shaka se kushërira e JLo paska gusto.

https://www.youtube.com/watch?v=gfIukdJDZ3M