close
Breaking NewsLajme

Jennifer Lopez filmohet duke kërcyer në Miami (VIDEO)

3aca926f00000578-3975252-caught_in_the_act_on_saturday_jennifer_lopez_47_was_filmed_by_pa-a-287_1480238399370

Ajo është aktore, këngëtare dhe padiskutim një kërcimtare e talentuar. Dhe kur ajo ndjen ritmin, Jennifer Lopez nuk ka çfarë bën tjetër veçse të kërcejë. Të shtunën, Jennifer është filmuar nga shoqja e saj Loren Ridinger teksa kërcen nën ritmet e muzikës latine në një club në Miami. Ajo gjithashtu bëri një selfie me shoqen e saj në tualetin e s club-it. 

3aca925b00000578-3975252-_miami_nights_the_former_american_idol_judge_took_a_bathroom_sel-a-285_1480238399367

 

Tags : jennifer lopez
loading...