close
Breaking NewsLajme

Jennifer Lopez drejt martesës? Kjo foto tregon shumë

auto_alex-jenn-t1492688798

Jennifer Lopez dhe Alex Rodrigues duket se janë më të dashuruar se kurrë. Flitet se dyshja ka marrë vendimin për të kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë. Lëvizja e fundit e këngëtares ka shtuar më shumë dyshimet. Ajo ka postuar një foto, ku shfaqet vajza e saj dhe vajza e Alex. ‘Tashi dhe Lulu” -shkruan këngëtarja në foton  e saj. Burimet pranë çiftit  thonë se ata po planifikojnë një udhëtim familjar me fëmijët e tyre.

loading...