• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Jennifer Lopez dhe i dashuri nisin vitin 2019 nën ritmin e muzikës së ish-bashkëshortit të saj

Jennifer Lopez dhe Marc Anthony kanë dëshmuar edhe më parë që edhe pas ndarjes së tyre, nuk mbajnë mëri dhe mesa duket edhe i dashuri i saj i ri, Alex Rodriguez është dakord me marrëdhënien e tyre.

Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’, Jennifer duket se ditët e para të vitit 2019 po i kalon me familjen e saj të re, por nën ritmin e këngës së ish-bashkëshortit të saj. Alex, Jennifer dhe fëmijët e tyre duken të gëzuar, duke kërcyer e kënduar në makinë këngën ‘Rico’./revistawho.com