• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Jennifer Lawrence në një lidhje sekrete me regjisorin 47-vjeçar

Jennifer Lawrence përflitet se ka nisur një romancë me regjisorin Darren Aronofski, i cili është 21 vjet më i madh se ajo. Sipas thashethemeve, romanca e tyre ka nisur në kohën kur aktorja 26-vjeçare ka punuar me regjisorin në një film të ri gjatë kësaj vere. Dyshja e dashuruar është fotografuar gjatë një dreke privatë javët e fundit. “Jennifer dhe Darren dëshirojnë ta mbajnë këtë marrëdhënie sa më private por ata janë shumë të dashuruar me njëri-tjetrin”, ka thënë një burim për “The Sun”.