• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Java e Modës në Paris / Revista e njohur ndërkombëtare: Armina Mevlani, vajza më seksi

Edicioni britanik i revistës së njohur ndërkombëtare “GQ”, ka bërë një klasifikim të blogger-eve më seksi në “Javën e Modës në Paris”, mes të cilave renditet dhe shqiptarja Armina Mevlani. E njëjta veshje u vlerësua nga media të tjera të njohura në botë, të specializuara në fushën e modës si: “Elle”, apo “Harper’s Bazaar”, duke e kthyer kështu Mevlanin, në një nga blogger-et më të komentuara të këtij viti nga javët e modës në Paris e Milano.

image