• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Moti

Java e fundit e dhjetorit, ja si do të jetë moti këto ditë

Me sa duket moti do të vazhdojë të na surprizojë. Dimri nuk ka mbërritur akoma plotësisht dhe ndoshta festat e fundvitit nuk do i presim me dëborë. Java e fundit e dhjetorit parashikohet të sjellë rreshje shiu që do të jenë prezente në të gjithë vendin. Sipas ‘Meteoalb’ mjergulla do të ‘pushtojë’ territorin e Shqipërisë, ku më shumë do të jetë prezente gjatë mëngjeseve. Vranësirat do të pakësohen duke u nisur nga jugperëndimi në drejtim të qendrës. /revistawho.com