• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Janet Jackson lind fëmijën e parë në moshën 50-vjeçare

Ylli amerikan, Janet Jackson dhe bashkëshorti i saj, Wisam Al Mana janë bërë prindër për herë të parë. Edhe pse në moshën 50 vjeçare për Janet dhe djalin e saj, të cilin e ka quajtur Eissa, duket se nuk ka probleme. Këngëtarja dhe aktorja 50-vjeçare ka qëndruar larg syrit të publikut gjatë shumicës së kohës sa ishte shtatzënë.

image