close
Breaking NewsLajme

Jahti 400 milionë dollarësh fut në sherr sheikun dhe miliarderin, ja pse

d8-135

Pasi sheiku dhe kandidati për princ i Arabisë Saudite, bleu jahtin prej 400 milionë dollarësh, menjëherë përzuri nga ky jaht miliarderin rus.
Kjo sepse jahti përdoret mes të pasurve si një aksesor që tregon pasurinë dhe sheiku nuk mund ta pranonte që ta ndante me miliarderin.

Jahti “Serene” është një ndër jahtet më luksozë në botë, por këtë herë shërbeu si sherr mes të pasurve.

d9-121
Tags : jahtmiliarderisheikuSherr
loading...