• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja urimi romantik i “Llambit” për bashkëshorten e tij

Besoj ju kujtohet të gjithëve personazhi i “Llambit” të Portokallisë, i cili kritikonte dhe kishte fobi “kuçedrën”, gruan e tij. Por aktori Romir Zalla, i cili ka interpretuar  për vite të tëra këtë personazh në shoun humoristik, sot ka një urim të ndjerë për bashkëshorten e tij, Suelën. “Dashuria ime ti Suela u bëfsh edhe 1000… fama dhe shkëlqimi të ndjektë gjithë jetën,”-përnfundon urimi i Romirit në rrjete sociale. Çifti janë prindër të një vajzë dhe një djali.