• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja si u bë këngëtar kompozitori i këngëve të Rihanna-s dhe Jason Derulo-s…

Njihuni me Jon Bellion. Ai ka bashkëpunuar në tekstin e këngës “The Monster” të Rihanna-s dhe Eminem dhe ka shkruar këngën “Trumpets” të Jason Derulo-s. Por Jon ka një këngë të tijën e cila ka arritur majat më të larta në charte. Kënga quhet “All time low”, një baladë me pak hip hop modern brenda. Billboard ka intervistuar Jon dhe e ka pyetur si kaloi nga kompozitor në këngëtar. Lexoni intervistën nga Billboard:

Ke kënduar gjithmonë?

Të bëja rep ka qënë një hobi por në kolegj kishte shumë reper dhe aty mësova tamam se çfarë ishte repi. Po prisja që njerëzit të merrnin këngët që unë i shkruajta kështu që vendosa të këndoja vet.

Ke shumë kohë që e ke shkruar “All time low?”

E kam shkruar 2 vjet më parë. Tani është e 18-a në U.S radio dhe Top 20 në Shazam.

Si u realizua kënga “All time low?”

E kam xhiruar në gjysëm dite. E kisha idenë çfarë doja. E kam përfunduar për 8 orë.

Dëgjoni këngën e Jon “All time low”: