• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja si thotë “Mirëmëngjes” Majk

Majk ka postuar një foto në Instagram Story ku shkruan “Gm” (Goodmorning). Këngëtari i hitit “Sjena mo” duket i sapo zgjuar nga gjumi dhe i veshur me një xhup të verdhë. Ditët e fundit, Majk ka filluar edhe palestrën siç ai ka lajmëruar me anë të një fotoje në Instagram. Kujtojmë se kënga e tij e fundit është “Kcen” e cila ka arritur 9 milion klikime në Youtube. 

15179220_733710106784662_1768586183144205399_n