close
Breaking NewsLajme

Ja si e festoi Bleona Qereti Ditën e Falenderimeve

bleona-qereti-ag-o5ajq8uam_1460788285-3279665

Dita e Falenderimeve është një ditë shumë e veçantë për amerikanët dhe festohet pranë familjes. Të njëjtën gjë ka bërë edhe Bleona Qereti e cila e ka festuar këtë ditë pranë familjes së saj. Këngëtarja ka postuar një foto në profilin e saj në Instagram pranë prindërve të saj duke darkuar në Beverly Hills. “Arsyet për të qënë falenderues” -shkruan Bleona teksa përmend se i mungon edhe vëllai i saj. 

15181638_733746990114307_4453011335758286486_n
Tags : Bleona Qereti
loading...