• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja si duken tani vajzat e grupit “Pussycat Dolls”

Kanë kaluar 6 vite nga kënga e fundit e grupit “Pussycat Dolls”. Grupi u bë i famshëm në vitet 2008-2009 dhe të gjithë vajzat linin kokën pas këngëve të tyre. Por pas shkëputjes së Nicole Scherzinger, grupi nuk u bashkua më. Ato u ndanë përfundimisht në 2010. Secila nga vokalistet ka vazhduar karrierën e vetë dhe sigurisht pas 6 vitesh ato kanë ndryshuar. 

1459186706-syn-mar-1459182210-syn-cos-1458754726-music-pussycat-dolls-watn-nicole-02

Nicole Scherzinger 

1459186708-syn-mar-1459182211-syn-cos-1458754457-music-pussycat-dolls-watn-melody

Melody Thornton

1459186709-syn-mar-1459182212-syn-cos-1458753911-music-pussycat-dolls-watn-kimberly-wyatt

Kimberly Wytt

1459186711-syn-mar-1459182214-syn-cos-1458754278-music-pussycat-dolls-watn-jessica

Jessica Sutta

1459186712-syn-mar-1459182215-syn-cos-1458754083-music-pussycat-dolls-watn-ashley

Ashley Roberts

1459186713-syn-mar-1459182216-syn-cos-1458753721-music-pussycat-dolls-watn-carmitCarmit Bachar