• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja si do të duket Enca në klipin e ri

“Love on my body” titullohet klipi i ri i këngëtares, Enca Haxha. Ajo do të duket si gjithnjë shumë seksi në të dhe këtë na i ka vërtetuar nëpërmjet kësaj fotoje që ka postuar në rrjetet sociale. Pas suksesit të “Bow Down”, bashkëpunimit të saj me Noizyn, Enca pritet të vijë me një projekt të fuqishëm solo.

Si gjithmonë, gjoksin e ka në plan të parë.