close
Breaking NewsLajme

Ja sa kushton bluza që veshi gruaja e Trump gjatë debatit presidencial (FOTO)

melania-debate-550×367

Ajo u bë objekt i shumë statuseve në rrjete sociale, megjithatë duhet të pranojmë se Melanie Trump tërhoqi edhe një herë vëmendjen me zgjedhjen e saj për tek debati i dytë presidencial. E veshur me një këmishë rozë, e quajtur “pussy boë” për shkak të lidhjes që ka na gryk dhe ngjason me ato kodelet që zakonisht mbajnë macet dhe një pal pantallona po në atë ngjyrë, ish modelja 46 vjecare dukej shumë elegante dhe tërheqëse. Bluza e saj është një krijim i “Gucci” dhe kushton vetëm 1.100 dollarë. Komentuesit e kanë cilësuar veshjen e saj si një ironi ndaj qëndrimeve që Donald ka pasur në të kaluar për gratë.

medium_2016-10-10-6fdd94b26c
Tags : 1100 dollarebluzadebatimelanie trump
loading...