• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja sa ka kushtuar kostumi që kishte veshur Melania Trump sot

Melania Trump, bashkëshortja e Presidentit të ri të SHBA, Donald Trump kishte veshur sot në daljen e parë pas fitores së bashkëshorit një kostum të bardhë të Ralph Lauren.

Ai thuhet se ka kushtuar 4000 dollarë dhe Melania e kishte zgjedhur si veshje pikërisht për këtë ditë, për të shoqëruar të shoqin pasi ai deklaroi fitoren në zgjedhjet presidenciale amerikane, në Hilton Midtoën në Manhattan në orët e para të të mërkurës, transmeton opinion.

Kostumi është krijuar në Itali nga Ralph Lauren dhe është shitur nga departamenti i dyqaneve Bergdorf Goodman në New York për 3,990 dollarë. Hillary Clinton kishte veshur gjithashtu një kostum të bardhë të Ralph Lauren për Konventën Kombëtare të Demokratëve në korrik dhe debatin e tretë presidencial muajin e kaluar.

3a3292ed00000578-3920328-melania_s_choice_was_a_bold_one_after_her_husband_s_opponent_s_v-a-4_14787039602701-300x248 3a3295e700000578-3920328-melania_s_take_on_the_look_by_the_same_designer_was_more_daring_-a-6_1478703960407-550x413