close
Breaking NewsLajme

Ja pse zhduket gjithçka në Trekëndëshin e Bermudës

1-175-780×439

Një teori e çuditshme shpjegon se një piramidë gjigante kristali, gjendet 2000 metra poshtë Trekëndëshit të Bermudës.

Teoria thotë se shkencëtarët e zbuluan strukturën misterioze në vitin 2012, duke përdorur teknologji të panjohur për shkencën moderne.

Shkencëtarët besojnë se piramida e kristaltë është shkaktarja për zhdukjen e shumë avionëve dhe anijeve në zonën e Trekëndëshit të Bermudës.

http://https://youtu.be/gYajkHqqqak

Tags : tekendeshi i bermudeszhdukjet
loading...