• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja pse u përlot moderatori i “Wake up”

Emisioni i mëngjesit në “Wake Up” ka qenë shumë emocionues për moderatorin Isli Islamin. Sot për Islin ka qenë ditëlindja e 30-të dhe stafi i emisionit ka vendosur t’i bëjë një surprizë “live”. Mamaja e tij telefonoi në studio, duke i uruar ditëlindjen të birit para të gjithë shqiptarëve. Menjëherë më pas, pasi Isli ka mbyllur telefonatën me mamanë, në monitorin e madh pas tij janë shfaqur motra dhe i shoqi me Skype nga SHBA. Ky ka qenë një moment shumë emocionues për moderatorin dhe ka shpërthyer në lot. Ndërkohë për të kishte menduar edhe kolegu i tij në emision Eno Popi, i cili i solli më pas një “cupcake”, duke i uruar edhe ai ditëlindjen “live” përpara shumë shqiptarëve./Gazeta Ekspress