• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja pse qau Celine Dion në skenën e Billboard (VIDEO)

Billboard Music Awards, ka arritur të ngjisë në skenë këngëtaren, Celine Dion dhe ajo ka performuar për herë të parë pas vdekjes së bashkëshortit të saj. Këngëtarja ka kënduar këngën e tij të preferuar “The Show Must Go On”, duke i emocionuar të gjithë pjesëmarrësit në sallë. Moment shumë prekës për yllin e muzikës ka qenë momenti, kur djali i saj është ngjitur surprizë në skenë, për ti dhënë çmimin “Icon Award” dhe për të mbështetur nënën e tij.

http://www.dailymail.co.uk/video/tvshowbiz/video-1293495/Celine-Dion-surprised-son-2016-Billboard-Music-Awards.html