• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja pse duhet të shtoni pak verë të kuqe në çokollatën e nxehtë…

Çokollata e nxehtë është një nga pijet e preferuara, sidomos tani në sezonin e dimrit. E ngrohtë, e shijshme dhe e ëmbël, por çfarë mund ta bënte këtë pije perfekte më të mirë? Vera e kuqe, sigurisht. Çokollata e nxehtë dhe vera e kuqe kombinojnë shumë mirë bashkë. Përzini  1½ filxhan qumësht dhe ⅓ filxhan me kokrra çokollate në një temperaturë mesatare. Përzini derisa të bëhet një masë kremoze. Hidhni pak verë të kuqe dhe pija juaj është gati. Shumë persona e kanë provuar këtë pije të re dhe janë të kënaqur. Rezultatet i shihni në foto më poshtë:

15202488_733131390175867_7207942834203049494_n

15178144_733131310175875_949622336149668690_n