• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja nën shoqërinë e kujt ishte Dafina Zeqiri në New York…

Dafina Zeqiri është duke qëndruar në New York duke punuar me projekte të reja. Por krahas projekteve, Dafina ka gjetur edhe kohë të qëndrojë me miqtë. Këngëtarja ka postuar një video në profilin e saj në Instagram ku shfaqet nën shoqërinë e modeleve Adrola Dushi dhe Xhesika Berberi dhe Ermal Mamaqit i cili po qëndron për një tur koncertesh. 

https://www.instagram.com/p/BNKrozXF0um/?taken-by=dafina.zeqiri