Ja nën shoqërinë e kujt është këngëtarja Adelina Tahiri (FOTO)


Adelina Tahiri është aktive në rrjetet sociale duke na treguar nga dita e saj e këtë herë këngëtarja ka vendosur të postojë një video në profilin e saj në Instagram pranë një reperi shumë të njohur. Bëhet fjalë për reperin 2 Ton i cili shfaqet pranë këngëtares në videon e publikuar nga ajo. Megjithatë nuk ka vend për aludime sepse Adelina dhe 2 Ton janë miq shumë të ngushtë dhe shpeshherë janë parë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

15170907_734510366704636_3390269464932472224_n 

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password