• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja modelja shqiptare që pozon për “GQ”

Erjona Xhemaili është modelja e njohur shqiptare njëherazi bashkëshortja e futbollistit, Blerim Xhemailit. Bukuroshja së fundmi ka pozuar për revistën e njohur italiane “GQ”. Ajo është shfaqur tejet provokuese dhe seksi me bikini, gjersa revista prestigjjoze i ka kushtuar disa fjalë modeles shqiptare. “Një modele eksplozive dhe seksi. Nga sfilatat në altar për tu bërë zonja, Xhemaili”, shkruan prestigjiozja GQ. Erjona dhe Blerimi janë prindër të një djali me emrin Luan.

#gqitalia

A photo posted by Erjona?Luan?Blerim (@erjona.dzemaili) on

#gqitalia #erjonasulejmani

A photo posted by Erjona?Luan?Blerim (@erjona.dzemaili) on

#gqitalia #erjonasulejmani

A photo posted by Erjona?Luan?Blerim (@erjona.dzemaili) on