• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja me cilin program rikthehet Jonida Shehu…

Jonida Shehu do të rikthehet përsëri në ekran dhe ky është një lajm shumë i mirë.

Burime pranë revistawho.com thanë mësuar se moderatorja e njohur do të rikthejë formatin “Natën Vonë”, programin e mbrëmjes të cilin e ka drejtuar në Ora News.

“Natën vonë” ka qenë një format i suksesshëm i Shehut, andaj ata që i ka marrë malli për intervistat tet a tet të Jonidës me personazhet publikë do t’i ndiqni në mbrëmje. Zërat thonë se Shehu do të shfaqet nën logon e “Klan”. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE