• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja kujt i thotë Artiola Toska “Mirëmëngjes dashni” prej 15 vitesh

Këngëtarja Artiola Toska konkurroi sivjet në “Kënga Magjike” me Brunon, në duetin me titull “Mirmëngjes dashni”. Por cila është jeta private e Toskës, e cila gjatë karrierës së saj ka qëndruar paksa e mënjanuar në ekspozimin e jetës private. Gjithsesi dihet që ajo është e martuar prej 15 vitesh me djalin që shihni në foto, shkruan “Story”. Vitin e kaluar i dedikoi bashkëshortit një baladë të titulluar “Për ty”. Kënga ishte surprizë që Artiola i bëri partnerit vitin e kaluar për Shën Valentin. Ata janë njohur në Prizren dhe prej vitesh ai e shoqëron kudo, sidomos në organizime e koncerte.

15645694_1544048988945570_53685972_n