• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ja fanse e kujt është Lori Hoxha…

Lori Hoxha ka postuar një video në Instagram Story duke kënduar këngën e Justin Bieber në bashkëpunim me Major Lazer-Cold water. Lori ka shkruar “Belieber”. Belieber quhen të gjithë fansat e këngëtarit kanadez Justin Bieber dhe mesa duket Lori është fanse e tij. 

15032200_726014950887511_8253128074251357128_n

CLOSE
CLOSE