Ja detaji që ruan në perfeksion modelin e flokëve të Kate Middleton


Gjithçka në vendin e duhur; Kate Middleton ‘nuk i lëviz qimja’ e flokut. Por Syrit kureshtar nuk kishte si t’i shpëtonte detaji që i bën modelet e flokëve të saj të qëndrojnë të përsosur gjatë gjithë ditës, nga njëri takim në tjetrin.

394EA2D700000578-3832204-image-a-122_1476198347403

220dcce372a418bfaf1fee85ff007a36

Nëse e shikon kapjen nga mbrapa, dallohet një rrjetë që e mban topuzin e saj në të fiksuar siç duhet dhe kjo nuk është hera e parë që Kate e përdor këtë “truk”.

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password