close
Breaking NewsLajme

Ja çfarë po feston Leonora Jakupi sonte…

maxresdefault

Sot për Leonora Jakupin është një ditë e veçantë sepse sot ajo feston ditëlindjen e Moreas, mbesës së saj e cila mbush sot 8 vjeç. Leonora dhe Morea janë të lidhura ngushtë me njëra tjetrën. Moreas i është organizuar një festë me shumë të pranishëm. Këngëtarja i ka postuar fotot nga festa në profilin e saj në Instagram.

15032136_730106543811685_9055235704449923225_n
15078555_730106410478365_4669706694557666993_n
Tags : leonora jakupi
loading...