close
Breaking NewsBukuriJetëKëshillaLajme

Ja çfarë ha Melany Trump për lëkurë me shkëlqim

donald-trump-melania-trump-2-31cea8e5-9e7f-4630-a4f3-8d2faff5095b

Melany Trump tani është zonja e parë e SHBA­së pas zgjedhjes së bashkëshortit të saj President. Por ajo që ka rënë në sy nga daljet e saj në publik është lëkura me shkëlqim e fytyrës.

Në një intervistë për GQ Magazine ajo ka thënë se preferon haviarin dhe se konsumon vetëm haviar të importuar nga jugu i Francës.

Melany ka rrëfyer se ka qenë ky ushqim që e ka ndihmuar të mbajë lëkurën të tendosur dhe me shkëlqim.

loading...