Ja çfarë bën Zajmina pas pushimeve

image

Menjëherë pas pushimeve këngëtarja Zajmina Vasjari i është rikthyer jetës normale. Ajo ka vrapuar menjëherë në palestër, për të djegur kaloritë dhe për të ruajtur format e saj perfekte fizike.

image

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password