close
Breaking NewsLajme

Ja çfarë bën Era Istrefi në avion…

0c2ae5228ee1ae5cad58f35a26e8e29d

Këngëtarja Era Istrefi ka udhëtuar shumë kohët e fundit pas suksesit të këngës “Bonbon”. Ditën e djeshme ajo ka udhëtuar për në Gjermani. 22 vjeçarja ka postuar në Snapchat një foto me një gotë në dorë dhe ka shkruar: “Flluska në avion”. Këngëtarja mesa duket i është mërzitur udhëtimi në avion sepse siç kishte shkruar edhe vetë ajo, i mungonin librat e saj. Era sa herë që udhëton e kalon kohën duke lexuar libra.

15055877_727076964114643_8668243195781911926_n
Tags : era istrefi
loading...