ITALI/ Prezantuesit të famshëm i vjedhin vilën, hajdutët marrin mijëra euro dhe bizhuteri


Mediat në Itali kanë njoftuar ditën e sotme se hajdutët kanë vjedhur vilën e “showman”-it të famshëm Teo Mammucari. Banesa e tij ndodhet në një zonë private në Romë. Dëmi i shkaktuar numëron dhjetëra mijëra euro e janë marrë po ashtu shumë bizhuteri të çmuara. Në momentin e vjedhjes askush nuk ndodhej në vilë. Prezantuesi është për pushime në Miami dhe e kanë lajmëruar me telefon për ngjarjen./ revistawho.com

Login

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Lost Password