• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ish-Miss Italia sulmohet nga ish i dashuri, mund të humbasë shikimin

Ish-Miss Italia Gessica Notaro është sulmuar nga ish i dashuri i saj dhe mund të humbasë shikimin. 28-vjeçarja ishte ndarë nga Jorge Edson Tavares i cili vijonte ta përndiqte. Pasi ajo e refuzoi disa herë, ai e sulmoi me acid në fytyrë dhe ajo rrezikon të humbasë shikimin. Tavares u arrestua menjëherë pas ngjarjes, por e mohoi sulmin.

a2-170-1484311045-9014348 a3-163-1484311048-8302785