• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ish mis Arizona zbulon edhe diçka tjetër tronditëse për Donald Trump

Ish mis Arizona, Tasha Dixon, ka thënë se kandidati republikan për president të SHBA-ve, Donald Trump, dikur futej drejt e në dhomën e zhveshjeve të modeleve garuese gjersa ato ishin të zhveshura, ose gjysmë të zhveshura. Tasha ishte 18-vjeçare kur konkurroi për Mis Amerika, duke e fituar kurorën shtetërore, transmeton Express. “Për herë të parë e njohën atë [Trumpin] kur ne ishin në dhomën e veshjeve dhe ishin gjysmë të zhveshura duke i veshur bikinit,” ka ajo për CBS. “Ai thjesht u fut brenda. Nuk na dha afat për të vënë ndonjë rrogë mbi trup. Disa vajza ishin krejtësisht të zhveshura,” tregoi ajo. Ai ka shtuar se njerëzit që punonin për Trumpin u bënin presion modeleve që të mundoheshin ta kënaqnin Trumpin, të shkonin të ai për t’i folur, si dhe të tentonin t’ia terheqnin vëmendjen atij gjersa ishin gjysmë të zhveshura.