• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ish-banores së “Big Brother” i hynë hajdutët në shtëpi, i vjedhin të gjitha kursimet personale

Ish-banorja e “Big Brother”, Xheni Mhillaj ka rënë pre e grabitjes. Persona të paidentifikuar kanë hyrë në shtëpinë e saj duke i vjedhur gjërat me vlerë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Xheni nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ku shprehet e shqetësuar për këtë veprim.
“Një njeri normal çohet në mëngjes dhe ik në punë për të fituar para. Pastaj janë ata që ju mjafton të hynë në shtëpinë tënde (ashtu si më ndodhi mua sot), ose të të tjerëve për të marrë lekët që t’i i ke fituar me djersë. Vdekshin Ishallah”,- shkruan ish-banorja.
Pas largimit nga Shqipëria, Xheni shkoi pranë familjes së saj në Itali./revistawho.com