• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ish anëtari i ‘One Direction’ bashkon fuqitë me Bruno Mars për një projekt të ri

Harry Styles nuk ka folur shumë sa i përket albumit të tij të fundit “solo” pas ndarjes së grupit “One Direction”. Por pas firmosjes së një kontrate 80 milion dollarë më një shtëpi diskografike “Columbia”, është mësuar se ai po punon për albumin e tij debutues. Ky zbulim është bërë nga Robbie Williams, i cili teksa ka zbuluar se ka dashur të punojë me Bruno Mars dhe Max Martin por që kurrë nuk mori një përgjigje nga ta, ndersa duket se Harry Styles ja ka dalë. “E takova në aeroport Harry Styles dhe e pyeta se po i shkonin punët dhe ai m’u përgjigj se po punonte me Bruno Mars dhe Me Max Martin”, ka thënë Max në një intervistë të dhënë së fundmi.